Menu

O mně

Jana Novotná – praktická perfekcionistka na cestách

Tak i já jsem se rozhodla, že se dám na blogerskou dráhu. Můj dosavadní život nijak dramaticky nevyčnívá nad ostatními. Nejsem ladná Instagram modelka ani se nevyžívám v adrenalinových sportech. Nebojte se, nejsem ani další super cool food bloger na obzoru. Přesto si myslím, že mám co říct. Nebudu vás nudit podrobným resumé.

Je mi 38 let a vystudovala jsem naprosto normální obor, Anglickou literaturu. Následně jsem zkusila své štěstí v mezinárodní firmě. Asi u mě stáli všichni svatí, protože mě vzali. Součástí mé práce byly a jsou i časté výjezdy do zahraničí.

Moje první služebka byl jeden velký stres umocněný ještě i tím, že šéf trval na tom, abych jela na letiště služebním autem. Na parkovné jsem měla přísně stanovený budget, a že si mám najít spolehlivé parkoviště. Jenže já jsem do té doby dojížděla na letiště jen autobusem. Upřímně jsem vůbec netušila, že jsou i jiná parkoviště než ta oficiální.

Tak jsem zasedla k pc a hledala, následně zkoušela, protože cesty přibývaly a nejen ty pracovní. Zjistila jsem, že je spousta lidí, kteří taky hledají, potřebují poradit nebo chtějí tipy na parkování zdarma. Často jsem se zapojovala do různých diskuzí, kde jsem dávala svoje osobní tipy, kde a za kolik dobře zaparkovat. Takže proč v tom nepokračovat na svém vlastním blogu, že?

Z nepříjemné povinnosti se stal zábavný koníček

Nejsem z těch, kdo by se chvástal, že všude byl a všechno zná. Myslím si ale, že můžu dobře poradit a ušetřit vám pár vrásek na čele. Parkovala jsem na oficiálních i soukromých parkovištích a vyzkoušela jsem si i parkování zadarmo.

Nebudu soudit nikoho za to, že chce na parkovném ušetřit. Raději vám poradím, kde to jde a kde naopak riskujete. Prostě tento blog píšu, abychom si pomohli vzájemně. Proto budu ráda, když se aktivně zapojíte do diskuze a přidáte i svoje osobní postřehy a tipy.